Doprajte veľkým myšlienkam priestor na rozvoj

Vstúpte do súkromnej zóny bez hluku

Dokonalé súkromie pre efektívnejšiu prácu

Vstúpte do priestoru, v ktorom môžete nechať voľný priechod svojim myšlienkam a sústrediť sa v absolútnom súkromí. Izolačná vrstva spoľahlivo absorbuje vonkajší hluk a používateľom umožňuje kedykoľvek si vytvoriť nerušené pracovné prostredie na náročné úlohy či dôležité hovory.

Kombináciou izolačných materiálov a technológie búdka poskytuje vysoký štandard zvukotesnosti a komfortu pri práci.

Čo najviac prirodzeného svetla

Svetlo zo slnečného žiarenia pozitívne ovplyvňuje produktivitu, mozgovú činnosť a zrakovú ostrosť. Vďaka číremu bezpečnostnému sklu z dvoch protiľahlých strán preniká do búdky dostatok prirodzeného svetla a používateľ môže pozorovať, čo sa okolo neho deje.

Nepriaznivé svetelné podmienky vyrieši nainštalované LED svetlo.

Čerstvý vzduch pre nové nápady

Vetranie búdky pokojne pustite z hlavy. Sofistikovaný systém ventilácie sa automaticky zapína senzorom po vstupe do búdky a vypína po odchode. Technológia vetrania plne rešpektuje zvukotesnosť a svieži vzduch do búdky prúdi pri maximálnej zvukovej nepriepustnosti.

Plne podľa vašich predstáv

Postojačky, či v sede? Zamestnanci môžu pracovať tak, ako im to práve vyhovuje. Stačí si položiť počítač na pracovný pult a prispôsobiť stoličku pre optimálnu pozíciu tela a pohodlie. Farby a doplnky vieme prispôsobiť, aby búdka ešte efektnejšie dotvorila priestory kancelárií.

Búdka je štandardne dostupná v 5 farbách, no k vašej firemnej identite doladíme aj inú farbu podľa výberu z RAL palety.

Šikovná montáž a rýchle premiestnenie

S inštaláciou búdky si poradíte raz-dva a ešte v ten istý deň je pripravená na prvé hovory. Búdka sa jednoducho adaptuje zmenám na pracovisku, ľahko ju presuniete na lepšie miesto v rámci aktuálneho priestoru aj do nových kancelárií.

Vďaka 4 kolieskám v spodnej časti búdky presun hravo zvládnete.

Dotiahnutá do posledného detailu

QBooth vznikla z vlastnej potreby riešiť súkromie v zdieľanom priestore. Nadčasový slovenský produkt je výsledkom spojenia poctivej ručnej práce, špičkových materiálov, moderných technológii a citu pre dizajn. Od vývoja cez konštrukciu až po odoslanie - všetko prebieha pod našou taktovkou.

Technická špecifikácia

Vonkajšie rozmery

114 cm x 117 cm x 228 cm (š, h, v)

Vnútorné rozmery

90 cm x 103 cm x 204 cm (š, h, v)

Váha

285 kg

Napájanie

230 V

Vnútorné materiály

Konštrukcia je zhotovená ako sendvičový systém, kde hlavný konštrukčný prvok je brezová preglejka. Zvuková izolácia je zabezpečená použitím zrecyklovanej akustickej peny Silence Foam s hustotou 120kg/m3. Dovoľujeme si povedať, že toto je ktuálne najlepšie riešenie na trhu.

Vonkajšie materiály

Na exteriérové plochy je použitá fóliovaná preglejka, pozinkovaný biely plech 0,55 mm, drevený dekor Rhombus profil severský smrek, bezpečnostné sklo Stadip silece 8,38 mm so zvukovou pohltivosťou 37 dB.